Info linijaPitajte nas
Pogledajte spisak dobitnika 200 Alpha LED televizora

Pogledajte spisak dobitnika 200 Alpha LED televizora

31.12.2016.

Dragi potrošači,
 
U nastavku vam predstavljamo spisak dobitnika drugog izvlačenja dobitnika Rodine nagradne igre "Tamo gde je sreća 1.000 puta veća" održanog danas u Rodi u Pančevu.
 
Da li ste i vi među njima?
 
1. Adam Kerekeš, Pančevo
2. Aleksandar Marjanović, Sombor
3. Aleksandar Miljković, Niš
4. Aleksandar Samardžija, Beograd
5. Ana Stevanović, Trstenik
6. Andrijana Ćalić, Novi Sad
7. Barna Dajana, Palić
8. Biljana Pavin, Novi Sad
9. Biljana Sekulić, Bačka Topola
10. Biljana Weil, Pančevo
11. Božo Mirić, Telečka
12. Branislav Ristić, Pančevo
13. Branka Milivojević, Novi Sad
14. Branko Krstić, Beograd
15. Branko Milosavljević, Voždovac
16. Cekić Saša, Leskovac
17. Ćirić Mirjana, Trstenik
18. Dalibor Blagić, Veliko Gradište
19. Damjan Dojčinović, Leskovac
20. Danijela Jovičić, Ripanj
21. Danijela Kresić, Sombor
22. Danijela Matijašević, Zemun
23. Danijela Milošević, Rakovica
24. Dejan Paunović, Požarevac
25. Dejana Krivokuća, Kragujevac
26. Đoković Sanja, Vranje
27. Đorđević Stanislava, Beograd
28. Dragan Miletić, Pančevo
29. Dragan Radošević, Pančevo
30. Dragana Simić, Leskovac
31. Dragica Petrović, Mladenovac
32. Dubravka Martinov, Zrenjanin
33. Dubravka Martinov, Zrenjanin
34. Dunja Stepanov, Sremska Mitrovica
35. Đurđina Ašanin, Mladenovac
36. Đurković Jelena, Šabac
37. Dušan Ćurčić, Sombor
38. Dušan Đukin, Novi Sad
39. Dušan Petrušević, Vranje
40. Dušan Radovanović, Lovćenac
41. Filipović Boban, Prevešt
42. Findrik Kristijan, Subotica
43. Franka Juraj, Bački Petrovac
44. Gabriela Maćuš, Sombor
45. Gabriela Medarić Marton, Subotica
46. Gabriela Šoš, Temerin
47. Gabrijela Sič-Baro, Novi Sad
48. Gladović Jordanka, Sombor
49. Gordana Burić Trifunac, Novi Beograd
50. Horak Ferenc, Bačka Topola
51. Idriz Kadrija, Preševo
52. Ilić Velik, Vranje
53. Ilija Milenković, Kačarevo
54. Ilija Žutić, Stepanovićevo
55. Irena Stanković, Čačak
56. Irena V.Tripković, Čačak
57. Isidora Stanković, Beograd
58. Ištvan Muhi, Kelebije
59. Ivana Batinica, Zemun
60. Ivana Jablanović, Beograd
61. Ivana Rodušek, Novi Sad
62. Ivana Stojanović, Beograd
63. Ivana Vukajlović, Novi Sad
64. Ivona Sabo, Zrenjanin
65. Jasmina Pašić, Valjevo
66. Jasmina Vukovljak, Novi Sad
67. Jasna Milutin, Novi Sad
68. Jasna Milutin, Novi Sad
69. Jelan Antić, Novi Sad
70. Jelena Kotur, Beograd
71. Jelena Kotur, Novi Beograd
72. Jelena Mandarić, Novi Beograd
73. Jelena Mataija, Novi Beograd
74. Jelena Simić, Šabac
75. Jelena Stevanović, Rača
76. Jovan Barjaktarović, Sremska Kamenica
77. Jovan Lazarević, Kragujevac
78. Jovan Mađarac, Novi Beograd
79. Jovana Golijan, Beograd
80. Karkalić Milka, Borča
81. Katalin Vaš, Novo Orahovo
82. Katarina Šmitran, Beograd
83. Kostić Dušica, Kragujevac
84. Kostić Predrag, Ub
85. Kristina Gudelj, Sombor
86. Kristina Mitrović, Zemun
87. Kristina Repac, Mali Iđoš
88. Kristina Trkulja, Zemun
89. Ksenija Gavran, Požarevac
90. Laura Adamović, Jagodina
91. Ljiljana Šunjevarić, Čačak
92. Ljubinka Marić, Čačak
93. Luka Minić, Leskovac
94. Majski Jana, Padinska Skela
95. Marana Urošević, Valjevo
96. Mariana Petrović, Zrenjanin
97. Marija Miladinović, Novi Sad
98. Marija Pavlović, Trstenik
99. Marija Stefanović, Jagodina
100. Marija Stojanović, Leskovac
101. Marina Jurček, Subotica
102. Marko maksimović, Mladenovac
103. Marko Tvorić, Zemun
104. Matić Božidar, Leštane
105. Mia Bartulović, Zemun
106. Mia Vukadinović, Niš
107. Mila Knežica, Beograd
108. Milan Bošković, Lukićevo
109. Milan Milošević, Leskovac
110. Milanović Marija, Stopanja
111. Milena Tasić, Mijatovac
112. Milica Bogdanović, Valjevo
113. Milijana Stojanović, Kragujevac
114. Miljana Živanović, Beograd
115. Milka Slavković, Guča
116. Milorad Dević, Bačka Palanka
117. Miloš Cvetanović, Beograd
118. Miloš Jovanović, Leskovac
119. Milošević Miroslava, Mladenovac
120. Milovanović Miljan, Kostolac
121. Milovanović Saša
122. Miočinović Snežana, Novi Sad
123. Miodrag Andrić, Valjevo
124. Miodrag Gužvica, Zemun
125. Mira Banović, Beograd
126. Miran Vukelić, Beograd
127. Mirjana Bobovski, Novi Beograd
128. Mirjana Jurišić, Zemun
129. Mirjana Radaković, Ruma
130. Mirosavljević Svetlana, Dobanovci
131. Miroslav Joković, Čačak
132. Miroslav Mileković, Moštanica
133. Miroslav Nenezić, Beograd
134. Nataša Milenković, Bošnjace
135. Nebojša Alfirević, Batajnica
136. Nemanja Radulović, Globoder
137. Nenad Dedijer, Mladenovac
138. Nenad Dubaić, Novi Beograd
139. Nenad Živković, Zemun
140. Nicolae Tiliva, Požarevac
141. Nikola Šego, Novi Sad
142. Noskov Tana, Novi Beograd
143. Ognjen Pavlović, Novi Sad
144. Olivera Golubović, Borča
145. Pašti Janoš, Bačka Topola
146. Pejo Perić, Apatin
147. Predrag Milovanović, Beograd
148. Predrag Šarac, Kačarevo
149. Predrag Vojnović, Novi Sad
150. Radojka Babić, Novi Sad
151. Radojka Jevtić, Valjevo
152. Radojka Lučić, Beograd
153. Radoslav Branković, Beograd
154. Ranđelović Ivan, Grdelica
155. Rogović Biljana, Beograd
156. Ruža Stojković, Međugrad
157. Sanja Arsenović, Boljevci
158. Sanja Arsenović, Boljevci
159. Sanja Vardić, Zemun
160. Sava Todorović, Novi Beograd
161. Sebastjan Kaplar, Novi Sad
162. Slavica Batinica, Veliki Radovanovac
163. Slavica Rideg, Kostolac
164. Snežana Jovanović, Šabac
165. Snježana Konjević, Zemun
166. Srđan Cvetković, Bošnjace
167. Srđan Jovanović , Vranje
168. Srna Trifunović, Sombor
169. Stojanka Lučar, Deronje
170. Subotić Sonja, Dobanovci
171. Suzana Petković, Vranje
172. Svetlana Đorđević, Vranje
173. Svetlana Rili, Zemun
174. Tase Jovanović, Kumanovo
175. Tin Štula Vukošić, Beograd
176. Todorović Živko, Novi Beograd
177. Uzon Janoš, Pančevo
178. Veljko Kilibarda, Zemun
179. Verica Karabaš, Novi Sad
180. Vladan Andrejević, Zemun
181. Vladan Bogdanović
182. Vladimir Bogdanović, Novi Beograd
183. Vladimir Krstić, Trstenik
184. Vladimir Sanković, Novi Sad
185. Vojnić Tunić Mirko, Subotica
186. Vukašinović Vladimir, Kruševac
187. Vukica Živković, Bežanijska kosa
188. Vukoman Svrkota, Novi Sad
189. Zagorka Mihajlović, Jagodina
190. Zarić Radovan
191. Zdravka Mustafović, Bačka Palanka
192. Željko Gojaković, Subotica
193. Živana Trajković , Kaluđerica
194. Živanović Aleksandar, Beograd
195. Zlotan Bačo, Ostojićevo
196. Zoran Ivančov, Kostolac
197. Zoran Kostić, Trstenik
198. Zoran Milić, Požarevac
199. Zoran Petrović, Tovariševo
200. Zorica Nemet, Zrenjanin
 
Čestitamo dobitnicima :)
Ostale novosti
Pivski festival
17.10.2017. Aktuelno

Pivski festival

Genije za režije
14.09.2017. Aktuelno

Genije za režije

5 minuta do posla
06.09.2017. Aktuelno

5 minuta do posla